30.10.2021

3 інградієнти: Пиріг з йогурту без цукру і борошна. 30 хвилин і готово!

Від fcvomond

Я люблю йогурт і майже кожен день після роботи купую його. У нас в сім’ї не прийнято захоплюватися влітку «важкою» випічкою. Слідом за мною члени сім’ї теж воліють десерт з йогурту. Я із задоволенням готую тортик під назвою «Бите скло» або повітряний пиріг на йогуртовій основі. При цьому ні в той, ні в інший я не кладу ні борошна, ні цукру.

Ви, природно, можете запитати: «А як ця страва виходить солодкою?» Звичайно, цукру в тортах немає. Просто я вибираю йогурти з наповнювачами. Припустимо, там є абрикос або полуниця. Ось чому мої торти мають легкий фруктовий присмак.

Що треба для таких тортів:

* 400 грамів йогурту;

* Яєць курячих чотири штуки;

* Кукурудзяного крохмалю – 40 грамів.

Як приготувати:

1) Один стакан солодкого йогурту потрібно налити в досить глибоку мисочку. Додати сюди все 4 яйця. За допомогою вінчика перемішуйте ці інгредієнти до однорідного стану. Пізніше треба просіяти в миску кукурудзяний крохмаль.

2) Знову гарненько перемішайте всю цю масу. Формочку, в якій будете пекти, застеліть пергаментним папером. Потім налийте в неї масу з йогуртом.

3) Духовка повинна мати температуру 170 град. Час випікання – від 35 до 50 хв. Коли з’явиться золотистий відтінок, значить, пиріг спікся. При цьому поглядайте, щоб він не підгорів.

4) На стіл десерт несіть трошки остиглий. Інакше його буде дуже важко розрізати на порції.

Судячи з моєї практики, це один-єдиний пиріг на основі йогурту, на який, справді, йде лише три інгредієнта.

Приваблює і те, що весь час його готування займає півгодини.

Джерело