22.10.2022

Що обов’язково потрібно зробити під час готування холодцю, щоб він вдався

Від fcvomond

Пропонуємо приготувати страву слов’янської кухні – холодець. Ця страва буде займати поважне місце на вашому святковому столі. Ваша родина буде дуже задоволена його чарівним смаком. Щоб отримати гарну страву, потрібно обирати лише якісні продукти.

Обов’язково потрібно придбати для холодцю – ніжки свинячі. Завдяки великій кількості желатину, ваш холодець буде правильної консистенції. За бажанням, можна зварити холодець з яловичини, індички, курятини. Після потрібно гарно вимочити м’ясо у холодній воді протягом 12 годин.

Таким способом м’ясо стане м’яким та легко очиститься від бруду. Після того, як закипить вода перший раз її потрібно злити, щоб бульйон був прозорий. Далі потрібно промити м’ясо та залити його знову водою та поставити варити.

Вода повинна покривати м’ясо на 2 см. Якщо правильно використати кількість рідини, то додавати сухий желатин не доведеться. Холодець й добре сам застигне. Якщо води буде мало, ви це можете скорегувати під час варіння страви. Страва готується протягом 6 годин.Овочі та спеції потрібно додавати в кінці приготування, щоб максимально зберегти їхній смак та аромат. Додайте цибулю, моркву, спеції та кухонну сіль. Сіль додавайте обережно, її смак можна почути лише тоді, коли холодець застигне.

Через 6 годин потрібно витягти м’ясо, а бульйон процідити. М’ясо ретельно переберіть від кісточок. Потім подрібніть невелику кількість часнику та перемішайте його з м’ясом. Розкладіть м’ясо у тарілки та налийте проціджений бульйон. Як тільки холодець трохи остигне поставте його у холодильну камеру, щоб він остаточно застиг.

Приємного апетиту!

Джерело