20.10.2023

Швидкий рецепт консервування найсмачніших маринованих опеньків!

Від fcvomond

Цим рецептом маринування користувалися ще наші бабусі. Тож він пройшов випробування часом, та смаковими уподобаннями багатьох людей. Цей рецепт можна змінювати за вашими побажаннями, у нього можна додавати більше кислоти чи цукру, чи солі, у залежності, яке саме (солоне, кисле, гостре) ви полюбляєте. Але найбільше, я полюбляю цей рецепт за його простоту і швидкість.

Тож, для маринованих опеньків нам знадобиться:

* Опеньки 2 кг.

* Вода — 1 літр;

* Запашний перець — 7 шт;

* Перець чорний горошком — 7 шт;

* Гвоздика 5-6 шт;

* Часник — 1-2 зубчики;

* Цукор — 2 ст. ложки;

* Сіль — 2 ст. ложки;

* Оцет 9% неповна столова ложка.

Готуємо так:

Доводимо воду до кипіння, занурюємо в неї опеньки, та варимо 10-12 хвилин, з моменту закипання. Заливаємо цю воду геть, та знов заливаємо опеньки літром прокип’яченої води.
Після закипання додаємо подрібнений часник, перець горошком, запашний перець, сіль, цукор, столову ложку оцту та гвоздику.


Далі проварюємо опеньки у маринаді ще 15 хв. Ще киплячими вибираємо їх у стерилізовані банки, та щільно складаємо, далі заливаємо маринадом. Він має покривати опеньки десь на товщину пальця. Закриваємо банки та чекаємо поки вони охолонуть. Далі банки потрібно помістити у холодне місце. Підійде і холодильник. Куштувати цю смакоту можна вже наступного дня!

Смачного вам!

Джерело