Соковите манго з гарбуза: і 20 банок на зиму буде мало!

Всі ми часто купуємо в магазинах фрукти і ягоди у власному соку: вони смачні і бувають потрібні для випічки.
Але ж можна і заощадити: наприклад, зробити ананаси з кабачків – ми вже розповідали про такий спосіб раніше. Сьогодні ж хочу поділитися ще однією знахідкою: будемо готувати соковите манго з гарбуза. Виходить приголомшливий десерт, в якому смак гарбуза зовсім не відчувається. Уявляєте, дістаєте з баночок шматочки манго з цитрусовим ароматом – надзвичайно ароматна і смачна страва. Так, і в якості бонусу отримуєте апельсиново-лимонне доповнення до чаю. Як таке можливо, запитаєте ви? Так легко, якщо дочитати рецепт до кінця!
Необхідні інгредієнти:
3 кілограми гарбуза (в чистому вигляді);
три апельсина;
один лимон;
10 грам лимонної кислоти;
600 грам цукрового піску.
Як приготувати соковите манго з гарбуза на зиму
Гарбуз необхідно очистити від шкірки, ложкою (або руками, як зручно) вийняти все насіння, нарізати його невеликими кубиками (дивіться на фото).
Всі апельсини промиваємо теплою водою, один апельсин і лимон обдаємо кип’ятком (на 30 секунд поміщаємо в воду). Ті фрукти, які облили кип’ятком, нарізаємо великими кубиками, разом з шкіркою.
Два інших апельсина очищаємо від шкірки і теж нарізаємо кубиками. Відправляємо все в тазик з гарбузом, додаємо цукровий пісок і лимонну кислоту.
Все добре перемішуємо, закриваємо і залишаємо на столі на 3 години. Через цей час апельсини пустять сік, просочать своїм ароматом все.
Потім беремо сухі чисті баночки і наповнюємо їх гарбузом. Апельсини і лимони вибираємо, складаємо в окрему банку: ось вам і прекрасне доповнення до чаю.
Каструлю застеляємо рушником, ставимо баночки і стерилізуємо після закипання 30 хвилин.
Закатуємо і перевертаємо, укутуємо ковдрою і залишаємо до повного охолодження. Прибираємо на зберігання.
Джерело