25.03.2022

Прикрашаємо паску на Великдень: 11 красивих ідей

Від fcvomond

З кожним днем до нас наближається свято Воскресіння Христового.

Саме до Великодня в українських сім’ях  готують неймовірну випічку та барвисті писанки. Сьогодні ми хочемо з вами поділитися оригінальними ідеями прикрашання паски, щоб вона була не лише головним символом Великодня, а й справжньою окрасою святкового столу.

1. Цукрова пудра

Найчастіше господині використовують у приготування цукрову пудру. І це не дивно, адже білосніжна пудра є бюджетним та простим декором паски, який надає їй особливого вигляду.

2. Білкова глазур

Чудовою окрасою паски є білкова глазур. Для її приготування достатньо збити яєчні білки з цукром та прикрасити пишною пінкою випічку, яка вже охолола.

3. Кольорова глазур

Якщо до звичайної глазурі додати барвник, то можна отримати неймовірний результат. Для цього використовують журавлину, яка дає червоний відтінок, буряк — рожевий, а от з темним виноградом можна отримати блакитну глазур.

4. Меренга

Меренга відрізняється від традиційної білкової глазурі тим, що з цукру попередньо варять сироп. Вона отримує тоді легшу консистенцію.

5. Безе і зефір

Такі смаколики готувати власноруч необов’язково. Сьогодні в будь-якому супермаркеті можна знайти різнокольорові пірамідки безе і пухкі хмаринки маршмелоу.

6. Шоколад

Шоколад є чудовим варіантом для окраси паски. Обирайте те, що вам до смаку.

7. Прикраси з мастики

Спробуйте використати мастику, яку використовують для оздоблення тортів. Можна придбати вже готові цікаві фігури, або ж створити власноруч.

8. Солодощі

Експериментуйте під час випікання пасок та використовуйте різні види солодощів:від шоколадних батончиків до печива.

9. Горіхи, сухофрукти та цукати

Ідеальний варіант для декору пасок!

10. Свіжі фрукти та ягоди

Ягоди та фрукти чудово поєднуються з різними видами декору. Потрібно полити випічку глазур’ю, і поки вони не застигла, зверху все посипати ягодами. Також можна нанизати часточки фруктів на шпажки і встромити згори в готові паски.

11. Свіжі квіти та сухоцвіти

Дуже ніжний та особливий варіант. Для оздоблення зазвичай використовують сухі квіти, щоб вони не розмочили глазур. Також потрібно звернути увагу на те, щоб ці квіти не були отруйними. З цих причин не можна використовувати конвалії, тюльпани та нарциси.

Джерело