09.06.2022

«Бендерики». Такі млинці Ви ще не готували

Від fcvomond

Від класичних млинців бендерики відрізняються трикутної формою і начинкою (фаршируються сирим фаршем, як наприклад, чебуреки). З запропонованої порції інгредієнтів вийде приблизно 30 млинчиків.

Нам знадобляться інгредієнти:

яйце – 4 шт.,

цукор – 50 г (2 стол. ложки),

молоко – 800-850 мл,

сіль -1 ч. ложка,

олія – 30 мл,

крохмаль – 100 г,

борошно – 200 г.

начинка:

м’ясо – 700 г,

цибуля -200 г,

сіль, прянощі – на ваш смак.

Технологія приготування:

Готуємо тісто. Забиваємо в об’ємну скляну миску яйця, сіль і перемішуємо за допомогою міксера. Вводимо цукор, перемішуємо. Вливаємо молоко (меншу половину).

Просіваємо в миску борошно, перемішуємо. Зачищаємо стінки миски від муки.

Просіваємо крохмаль. Збиваємо. Зачищаємо стінки миски. Коли розійдуться всі грудочки, додаємо молоко. Збиваємо. Додаємо олію, збиваємо. Грудочок в тісті бути не повинно. Відставляємо тісто на 30-40 хвилин.

Готуємо начинку. У м’ясний фарш з цибулею додаємо сіль, мелений чорний перець і коріандр. Ретельно перемішуємо, накриваємо плівкою, щоб він постояв.

Сковороду розігріваємо і змащуємо олією. Перед кожним млинцем перемішуємо тісто, бо крохмаль осідає на дно.

Наливаємо на сковороду тісто. Через хвилину млинець перевертаємо.

Млинці готові.

Розкладаємо млинець на столі, накладаємо начинку. Розчавлюємо її, надаємо фаршу форму трикутника. Закриваємо внахлест млинець, щоб кінчик був без отвору. Перевертаємо кінчик до протилежної краєчка. Закриваємо млинець. У нас вийшов акуратний трикутник.

Фаршируємо всі млинці.

Наливаємо олію на сковороду з товстим дном. Нагріваємо. Викладаємо бендерики на сковороду на шов, де складався млинець. Обсмажуємо до золотистого кольору.

Джерело