07.05.2022

Бісквітний рулет, який не треба скручувати гарячим! Не тріскається і не ламається!

Від fcvomond

Вам точно сподобається цей рецепт рулету, адже його не потрібно скручувати гарячим!

А ще взагалі не тріскається і не ламається, і це є великим плюсом, адже багато рулетів просто розпадається під час скручування. Цей десерт ідеально гнеться навіть після того, як повністю охолоне. Такий рулет вдається усім господиням.

Рецепт бісквітного рулету

Тісто

  1. Змішайте за допомогою міксера 5 жовтків і 1 скл. (200 мл) цукру. У вас має утворитися стійка біла маса. До неї потім додати 5 ст. ложок води (кип’ятку), 1 скл. (200 мл) борошна, 1 п. розпушувача (18 г).
  2. В окремій посудині збити білки з дрібкою солі та додати їх до тіста. Лопаткою все ретельно перемішати.
  3. Форму для запікання застеліть пергаментом (з форми 24Х24 см виходить два рулети). Влити туди половину тіста та випікати 10 хвилин при температурі 180 градусів. Коли рулети будуть готові, потрібно дістати їх з форми та викласти на силіконовий килимок або рушничок.
  4. Після охолодження змастити будь-яким кремом за бажанням та скрутити в рулет. 

А для вас ми підготували три найпопулярніші креми для рулету:

Крем 1. Яблучний. Натерти 1 кг яблук та змішати їх з цукром. Помістити на вогонь та тушкувати протягом 5 хвилин. Додати до яблук сухе желе та ретельно перемішати. 

Крем 2. Сметанковий. 400 г свіжої домашньої сепараторної сметани (холодної) збити зі 100 г цукру та 1 п. ванільного цукру.

Крем 3. Вершковий. 400 г холодних  вершків (понад 30%) збити за допомогою міксера з 50 г цукрової пудри та 1 п. ванільного цукру та 1 п. згущувача “Смета”.

Який крем для рулетів використовуєте ви?

Джерело